Udruga Leptirići | Održana Skupština Ucdpdn Leptirići

Održana Skupština Ucdpdn Leptirići

03.prosinca 2017. u Hotelu Narona u Metkoviću održana je Redovna Skupština Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.Na početku predsjednik udruge Marijo Jurković čestitao je Međunarodni dan osoba s invaliditetom svim osobama s invaliditetom i njihovim obiteljima, nakon čega je podnio Izvještaj o radu u ovoj godini, koje je jednoglasno usvojeno. Usvojen je financijki i operativni plan rada za 2018 godinu, te financijsko izvješće o radu za 2016 godinu.

Na kraju članovima su se prigodnim riječima obratio i gost Ivan Karamatić vijećnik s Nezavisne liste u gradskom vijeću Grada Ploča.