Udruga Leptirići | Naftni terminali federacije d.o.o. donirali Udruge

Naftni terminali federacije d.o.o. donirali Udruge

Naftni terminali federacije d.o.o. 22.prosinca 2017 organizirali su domjenak povodom završetka uspješne poslovne godine. Predsjednik Uprave društva gosp. Josip Tomić i član Uprave društva gosp. Armin Omerika donirali su juniorskog reprezentativca Hrvatske u boćanju dvadesetogodišnjeg Luku Gašpara, Udrugu Radost, te našu Udrugu Leptirići.

Ček u iznosu od 5.000,00 kuna u ime Ucdpdn Leptirići primili su članovi Upravnog odbora Mirjana Jović, Alen Kešina i Ante Volarević.

Zahvaljujemo Upravi Naftnih terminala federacije što prepoznaju potrebe šire društvene zajednice u kojoj rade, a posebno potrebe najranjivije populacije našega društva.