Udruga Leptirići | Poskok u Leptirićima!

Poskok u Leptirićima!

Sjedište Udruge Leptirići u Pločama u ime tvrtke Poskok d.o.o. iz Ploča posjetila je gđa. Dženi Nikolac uručivši članici Upravnog odbora Mirjani Jović ček u iznosu od 2.000,00 kuna.

Gospođa Mirjana zahvalila je na donaciji zahvalnicom i kalendarom udruge kazavši: “Roditi se kao dijete s teškoćama u razvoju, biti njegov roditelj ili postati osoba s invaliditetom nije stvar izbora, to se u trenu svakome od nas može dogoditi.”

Pomoći, to je stvar odabira, ili pak ignorirati također. Ova posjeta dokazuje da je naš rad prepoznat u lokalnoj zajednici.