Udruga Leptirići | Suradnja s fakultetom

Suradnja s fakultetom

Već nekoliko godina Ucdpdn Leptirići i fakultet Edukacijske rehabilitacije iz Mostara razvijaju suradnju
u izvođenju studentske prakse. Upravo ta suradnja omogućava studentima uvid u kvalitetu i izazove buduće profesije, a isto tako stjecanje znanja, iskustva i vještina koje im prenosi radni terapeut i terapeut senzorne integracije iz naše udruge Irena Obradović. Želimo pomoći da polaznici, znanja i vještine usvojene tijekom studija povežu sa zahtjevima prakse, te potrebama djece s teškoćama, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji.