Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor sa Zračnom lukom Dubrovnik

Potpisan Ugovor sa Zračnom lukom Dubrovnik

Zračna luka Dubrovnik d.o.o. raspisala je natječaj za dodjelu financijske podrške za organizacije civilnog društva u 2018 godini. Pozitivno je ocijenjen program udruge Leptirići, te je ovih dana potpisan Ugovor o dodjeli donacije kojom će se sufinancirati plaća jedinog licenciranog senzornog terapeuta u Dubrovačko-neretvanskoj županiji. Iz udruge Leptirići zahvaljujemo na prepoznavanju vrijednosti i ciljeva naše udruge, te pomoći u poboljšanu kvalitete života djece s teškoćama u razvoju.