Udruga Leptirići | Poetska i glazbena večer s Nives Puhalo

Poetska i glazbena večer s Nives Puhalo

Metković, 28.9.2018. – Zagrebačka književnica Nives Puhalo sinoć je u Galeriji GKS-a nastupila na Poetskoj, glazbenoj i humanitarnoj večeri, na kojoj su joj se pridružili članovi poznate dubrovačke klape Ragusa Gordana Bonačić i Krunoslav Težak te Župni bend Sv. Nikole VIS Viatores.

Nakon što je okupljene pozdravila ravnateljica Ustanove za kulturu i sport Metković Zrinka Mijoč, Puhalo je uz glazbena intermeca čitala pjesme iz svojih zbirkā poezije, a sav prihod od prodaje svojih knjiga darovala je Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Više na metkovic.hr