Udruga Leptirići | NAJAVA – Svjetski dan cerebralne paralize

NAJAVA – Svjetski dan cerebralne paralize

Povodom obilježavanja Svjetskog dana cerebralne paralize, UCDPDN  „Leptirići“  u petak 5.listopada, u 13h-16h organizira druženje i edukativnu radionicu  „ Naučimo više o CP-u“, za sve članove i korisnike udruge u Kabinetu za terapije Metković.
Zajedno sa 65 zemalja svijeta već sedmu godinu za redom sudjelujemo u obilježavanju ovoga dana.
Na radionici će sudjelovati posebno odjeljenje razredne skupine i treći razredi O.Š. Stjepana Radića. Na druženje pozivamo sve zainteresirane članove.
Cilj edukativne radionice je podizanje svijesti o kvaliteti života osoba s cerebralnom paralizom. Najvažniji faktori za kvalitetan život osoba s cerebralnom paralizom su motivirajuća okolina, odgovarajuće terapije koje su započete pravovremeno te uključenost u zajednicu.