Udruga Leptirići | Donacija od prodaje knjiga Nives Puhalo

Donacija od prodaje knjiga Nives Puhalo

Od prodaje knjiga na Poetskoj večeri naše poznate književnice Nives Puhalo na račun Udruge Leptirići uplaćeno je 1.450,00 kuna. U prostorijama udruge i dalje možete po simboličnoj cijeni kupiti knjige „Na libeli od tinte“, „Dobro jutro anđele moj“, „Upotpunjavanje“, „Promatrači“, „Lutka ispred prozora“, „Zarobio si more u kocki“… Kupnjom knjige pomažete rad Udruge Leptirići.

Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo autorici naslova Nives Puhalo, organizatorici Poetske večeri Mari Bulum i svima koji su na bilo koji način pomogli u organizaciji.