Udruga Leptirići | Za Leptiriće darovi iz Pruda

Za Leptiriće darovi iz Pruda

21.prosinca počeo je Advent u Prudu. Najmlađi su kitili božićnu jelku nakon čega su stigli animirani Disneyevi likovi koji su se družili i plesali s djecom. Potom je održana kratka priredba koju su izvela djeca iz područne škole uz pomoć svojih učiteljica Danijele i Sandre. Na kraju je stigao toliko očekivani Djed Božićnjak koji je djeci podjelio darove.

Udruga mladih Prud 30-tak paketića za najmlađe poslala je u Udrugu Leptirići zbog čega im se i ovim putem od srca zahvaljujemo.

Obavještavamo najmlađe da svoje poklone mogu preuzeti u prostorijama udruge prilikom dolaska na terapije kod tete Mire.