Udruga Leptirići | Potpisan prvi Ugovor u 2019. godini

Potpisan prvi Ugovor u 2019. godini

Predsjednik Marijo Jurković u ime Udruge Leptirići i ministrica gđa. Nada Murganić u ime Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku potpisali su danas Ugovor o financiranju projekta „Leptirićeve radionice“. Trajanje projekta je 8 mjeseci, s početkom provedbe 01.02.2019. Ukupna vrijednost projekta je 65.000,00 kuna.

Iz udruge Leptirići zahvaljujemo Ministarstvu što je prepoznalo kvalitetu našeg projekta, te napore da poboljšamo kvalitetu života djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom.