Udruga Leptirići | Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata

Udruga Leptirići obilježila Dane otvorenih vrata

Udruga Leptirići i ove je godine obilježila Dane otvorenih vrata Udruga u organizaciji ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Za vrijeme dana otvorenih vrata zainteresirane posjetitelje u našim Kabinetima u Metkoviću i Pločama informirali smo o radu i aktivnostima udruge. Pokazali smo im naše prostorije, članovi i terapeuti bili su im na raspolaganju za informacije o širokom spektru socijalnih usluga koje pružamo. Raduje nas i posjeta mladih koji se interesiraju za mogućnost volontiranja u zajednici.