Udruga Leptirići | Leptirići u Evidenciji pravnih osoba koje pružaju socijalne usluge

Leptirići u Evidenciji pravnih osoba koje pružaju socijalne usluge

Temeljem odredbe članka 17. Zakona o sustavu državne uprave i članka Zakona o socijalnoj skrbi Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku izdalo je Evidencijski list i Uvjerenje da je Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići 20. svibnja upisana u Evidenciju pravnih osoba i obrtnika koji pružaju socijalne usluge. Time smo postali ovlašteni pružatelj socijalnih usluga poludnevnog boravka za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom, usluge individualne psihosocijalne podrške i usluge rane intervencije.