Udruga Leptirići | Članovi Uruge Leptirići pripremili zanimljivu kulinarsku radionicu
Članovi Uruge Leptirići pripremili zanimljivu kulinarsku radionicu

U sklopu niza radionica koje kroz projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, članovi Udruge Leptirići pripremili su zanimljivu i ukusnu kulinarsku radionicu.
Specijalitet su bile palačinke, a koliko su bile ukusne uvjerit će te se kad pogledate galeriju koju smo vam pripremili.
Druženje ispred prostorija Udruge završili su zajedničkim fotografiranjem, i naravno, još palačinka.