Udruga Leptirići | Napokon i ostalim učenicima pomoćnici u nastavi
Izlet_Kuti_30_05_2016

Napokon i ostalim učenicima pomoćnici u nastavi

Odlukom broj 4 Ministarstva znanosti i obrazovanja o financiranju projekta udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi od 04.10.2019 godine Ucdpdn Leptirići dodjeljeno je 8 pomoćnika za 8 djece. 09. listopada iz Ministarstva obavješteni smo o osobnim podacima djece za koju je odobreno pružanje usluge. U udruzi pripremamo Ugovore o radu, te će kandidati za pomoćnike uskoro biti pozvani na potpisivanje. Za ovu školsku godinu udruzi Leptirići odobreno je 10 pomoćnika za 10 djece koliko se maksimalno moglo tražiti.
Odluku možete pogledati ovdje: