Udruga Leptirići | Drugi tjedan Adventskih radionica u Leptirićima
tjedan Adventskih radionica u Leptirićima

Drugi tjedan Adventskih radionica u Leptirićima

Udruga Leptirići i ove godine organizira tradicionalne Kreativne adventske radionice za sve naše članove i volontere. Cilj radionica je kroz integrativne radionice oživjeti božićni duh u Leptirićima, te pružiti volonterima i korisnicima Udruge posebno iskustvo. Radionice modelira naša volonterka Nikolina Krstičević.
Svakog ponedjeljka, srijede i petka  sve do polovine prosinca od 16 do 19 sati budite naš prijatelj i provedite vrijeme u ugodnom društvu i kreativnom korisnom radu.
Veselimo se zajedničkom druženju!