Udruga Leptirići | Po božićne ukrase dođite u Leptiriće
Po božićne ukrase dođite u Leptiriće

Bliži se najljepše vrijeme u godini, božićno-novogodišnji blagdani! Trebate li ukrase ručne izrade-svratite u udrugu Leptirići svakim radnim danom od 8 do 16 sati i izaberite ukrase s dušom. Rađeni su sa puno pažnje od kvalitetnih materijala što naše radove čini posebnima. Ukrase su izrađivala djeca s teškoćama u razvoju, njihovi roditelji i volonteri, u stanju su svaki prostor podignuti i u njega unijeti dašak božićne atmosfere, trajni su te mogu poslužiti i za nekoliko slijedećih godina. Rezervirajte svoje božićne ukrase kao i blagdanske čestitke na 020/690-321.