Udruga Leptirići | Prvašići u posjeti Leptirićima
Prvašići u posjeti Leptirićima

S punim rukama slatkiša za naše članove posjetili su nas učenici 1c i 1e razreda Osnovne škole Stjepana Radića iz Metkovića s učiteljicama Marijanom Kljusurić i Marijom Ketini Hajny. Osim u zajedničkom druženju sudjelovali su i na likovnoj radionici.

Drago nam je što na ovaj način možemo kod djece u najranijoj dobi pobuditi revoluciju pozitivnih osjećaja, te im ukazati koliko je važno cijeniti ono naj dragocijenije u životu -zdravlje! Hvala svim učenicima, njihovim roditeljima i učiteljicama na posjeti i slatkim darovima !