Udruga Leptirići | Potpisan prvi Ugovor u 2020

Potpisan prvi Ugovor u 2020

Predsjednica udruge Leptirići Ivana Nikolac i Državna tajnica Ministarstva vanjskih i europskih poslova Andreja Metelko-Zgombić 03.veljače potpisali su Ugovor o financiranju projekta „Europa je naš dom“.

Autorica projekta čija je vrijednost 50.000,00 kuna je Ives Tošić.

Projekt će se provoditi s ciljem informiranja djece i mldih o Europskoj uniji, institucijama EU, predsjedanju Hrvatske EU, zajedničkim politikama i odlukama koje utječu na kvalitetu života, jednake mogućnosti, ravnopravnost građana, te prednosti koje pruža članstvo u EU.

Partner na projektu je Osnova škola Vladimira Nazora Ploče.

Primarni-i-sekundarni-logotip-sa-okvirom