Udruga Leptirići | Uskoro nastavljamo s terapijama
Odluka-o-radu-Ucdpdn-Leptirići-tjekom-Epidemije-covid-19

Uskoro nastavljamo s terapijama

Odlukom Upravnog odbora Ucdpdn Leptirići u ponedjeljak 25.svibnja naši terapeuti nastavljaju terapije s korisnicima u kabinetima uz poštivanje Uputa Hzjz. Terapeuti će do početka rada dezinficirati sve prostorije i opremu, te pripremiti rasporede. Molimo članove da iskoriste vrijeme do ponedjeljka da plate zaostale članarine, upoznaju se s Uputama Hzjz i Odlukom Upravnog odbora, te rezerviraju svoje termine. Odluku Upravnog odbora u cijelosti pogledajte ovdje: Odluka o radu Ucdpdn Leptirići tjekom Epidemije covid 19.