Udruga Leptirići | Dokumenti

PREUZIMANJE DOKUMENATA

Pomozimo im poletjeti

Udruga Leptirići skrbi o 37 djece s teškoćama u razvoju s područja doline Neretve.
Kontinuirano provodimo programe neophodne za održavanje i poboljšanje zdravstvenog stanja naših malih članova: logopedska terapija, fizioterapija, radna terapija, pomoć u učenju, igraonice, radionice, izlete i hodočašća.

I vi se možete uključiti u veliku obitelj dobročinitelja da zajedno pomognemo našim članovima, svojom donacijom omogućit ćete našim malim anđelima puno napretka, radosti i igre.

Postanite naš sponzor, donator ili član prijatelj.
Kontaktirajte nas,a na Vaš zahtjev šaljemo Vam dodatne informacije.

Vjerujemo da će te znati prepoznati što osmijeh bolesnog djeteta znači za njegove roditelje.

IBAN:
HR66 2340 0091 1103 7695 6 otvoren kod pbz-a