Napokon Odluka o pomoćnicima u nastavi

31.kolovoza Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je odluku o dodjeli bespovratnih sredstava udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju školsku godinu 2017/2018 za udruge koje su se prijavile na javni poziv raspisan u srpnju 2017 godine.

Povjerenstvo za pripremu i provedbu javnog poziva predložilo je 52 udruge za dodjelu sredstava za pružanje usluga 307 pomoćnika u nastavi za 321 učenika s teškoćama u razvoju u Republici Hrvatskoj.

Našoj udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići od traženih 10 odobreno je 9 pomoćnika za 9 djece s teškoćama u razvoju. Pozivamo svu djecu, roditelje i pomoćnike u nastavi iz ovog projekta na sastanak u petak u 16 sati u Kabinet za terapije u Metkoviću.

Odluku Ministarstva preuzmite ovdje.