Nova zapošljavanja u Leptirićima

U suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje u udrugu Leptirići zaposlili smo dvije osobe putem Mjere javnih radova na period od 6 mjeseci.

Zapošljavanjem magistrice primarnog obrazovanja još jedno dijete do kraja školske godine dobiti će neophodnog pomoćnika u nastavi, svi članovi kojima je to potrebno dobiti će besplatnu pomoć u savladavanju gradiva, te niz edukativnih kreativnih radionica, čitaonica i pričaonica za djecu.

Zapošjavanjem vozača kombi vozila (roditelja djeteta sa 100% invaliditetom) usluga prijevoza za članove kontinirano se nastavlja. Uz 5 članova Upravnog odbora koji su roditelji djece s invaliditetom i rade volonterski, imamo 6 osoba s potpisanim ugovorom o volontiranju, Ucdpdn Leptirići trenutno zapošljava 20 osoba: 11 pomoćnika u nastavi, 5 osobnih asistenata, senzornog terapeuta, višeg fizioterapeuta, njegovatelja i vozača kombi vozila.