Poziv na Dane otvorenih vrata udruga 2017

Ured Vlade Republike Hrvatske za udruge šestu godinu za redom organizira Dane otvorenih vrata udruga . Cilj ove akcije je zajedničkim naporima pridonijeti upoznavanju građana i šire društvene zajednice s projektima od interesa za opće dobro koje provode udruge u Hrvatskoj pa tako i udruga Leptirići.

Naša udruga organizirati će svoje Dane otvorenih vrata:25.05.2017 četvrtak od 17 do 20 sati Sjedište udruge Leptirići, Rogotinska 5, Ploče 26.05.2017 petak od 15 do 19 sati Kabinet za terapije udruge Leptirići, Hrvatskih iseljenika 2, Metković-predstavljanje usluga u zajednici koje pružamo kroz neformalni razgovor sa članovima i stručnim suradnicima.

Pozivamo sve zainteresirane građane i medije da nas posjete, svi ste dobrodošli!