Pravobraniteljica za Osi u Metkoviću

Udruga Leptirići dobila je poziv iz ureda Pravobraniteljice za osobe s invaliditetom gđe.Anke Slonjšak na sastanak i savjetovanje na temu “Razina usluga u zajednici za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom ” koje će se održati 07. rujna 2017 godine u hotelu Narona u Metkoviću.

U 10:30 sati planiran je sastanak s predstavnicima Županje Dubrovačko-neretvanske, gradova Ploča, Opuzena, Metkovića, općina Kula Norinska, Pojezerje, Zažablje i Slivno, obrazovnih ustanova, te HZMO, HZZ, CZSS i predstavnika udruga osoba s invaliditetom.

U 18:00 sati održati će se savjetovanje za osobe s invaliditetom i njihove obitelji, roditelje djece s teškoćama u razvoju i udruge na koje pozivamo sve članove Ucdpdn Leptirići da se aktivno uključe.