Udruga Leptirići | Sv. Nikola za najmlađe članove
Udruga Leptirići | Sv. Nikola za najmlađe članove
15951
post-template-default,single,single-post,postid-15951,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sv. Nikola za najmlađe članove

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići poziva Vas 06. prosinca. 2017 godine (srijeda) na radionicu u Kabinetu za terapije u Metkoviću s početkom u 09:00 sati, povodom proslave blagdana Svetoga Nikole.

U 11 sati Sveti Nikola svima koji su proteklu godinu dana bili dobri dijeli poklone, a za ostale (ako nedaj Bože ima i takvih) krampus djeli šipke.

Veselimo se zajedničkom druženju!