Udruga Leptirići | Održana Skupština Ucdpdn Leptirići
Udruga Leptirići | Održana Skupština Ucdpdn Leptirići
15953
post-template-default,single,single-post,postid-15953,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Održana Skupština Ucdpdn Leptirići

03.prosinca 2017. u Hotelu Narona u Metkoviću održana je Redovna Skupština Udruge cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.Na početku predsjednik udruge Marijo Jurković čestitao je Međunarodni dan osoba s invaliditetom svim osobama s invaliditetom i njihovim obiteljima, nakon čega je podnio Izvještaj o radu u ovoj godini, koje je jednoglasno usvojeno. Usvojen je financijki i operativni plan rada za 2018 godinu, te financijsko izvješće o radu za 2016 godinu.

Na kraju članovima su se prigodnim riječima obratio i gost Ivan Karamatić vijećnik s Nezavisne liste u gradskom vijeću Grada Ploča.