Udruga Leptirići | Odigrana predstava “Crnostrig u eteru” za Leptiriće
Udruga Leptirići | Odigrana predstava “Crnostrig u eteru” za Leptiriće
16055
post-template-default,single,single-post,postid-16055,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Odigrana predstava “Crnostrig u eteru” za Leptiriće

Amatersko kazalište Opuzen sinoć je na pozornici Gradskog kulturnog središta u Metkoviću u sklopu Prosinačkih svečanosti izvelo predstavu Hrvoja Barbira Barbe Crnostrig u eteru, od koje je prihod namijenjen Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Iz udruge Leptirići zahvaljujemo svim glumcima Amaterskog kazališta Opuzen i gledateljima koji su kupnjom karte podržali naš rad.