Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor o radu s logopedom
Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor o radu s logopedom
16068
post-template-default,single,single-post,postid-16068,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Potpisan Ugovor o radu s logopedom

Magistra logopedije Tomislava Bačić potpisala je Ugovor o radu s Udrugom Leptirići. Uskoro u sjedištu udruge u Pločama započeti će s dijagnostikom i logopedskim vježbama s djecom koja imaju govorno-komunikacijske teškoće, te radom s roditeljima.

Kako bi se što kvalitetnije napravio plan rada, molimo sve zainteresirane da izvrše predbilježbe na mobitel broj: 0995077399.

Pri upisu termina članovi udruge Leptirići imaju prednost.

Još jednom naglašavamo da je svakim danom sve veći broj djece kojima je potrebna logopedska podrška, te je vrlovažno da roditelji tu potrebu prepoznaju na vrijeme kako bi se pravodobno moglo djelovati.