Udruga Leptirići | Naftni terminali federacije d.o.o. donirali Udruge
Udruga Leptirići | Naftni terminali federacije d.o.o. donirali Udruge
16072
post-template-default,single,single-post,postid-16072,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Naftni terminali federacije d.o.o. donirali Udruge

Naftni terminali federacije d.o.o. 22.prosinca 2017 organizirali su domjenak povodom završetka uspješne poslovne godine. Predsjednik Uprave društva gosp. Josip Tomić i član Uprave društva gosp. Armin Omerika donirali su juniorskog reprezentativca Hrvatske u boćanju dvadesetogodišnjeg Luku Gašpara, Udrugu Radost, te našu Udrugu Leptirići.

Ček u iznosu od 5.000,00 kuna u ime Ucdpdn Leptirići primili su članovi Upravnog odbora Mirjana Jović, Alen Kešina i Ante Volarević.

Zahvaljujemo Upravi Naftnih terminala federacije što prepoznaju potrebe šire društvene zajednice u kojoj rade, a posebno potrebe najranjivije populacije našega društva.