Udruga Leptirići | Poskok u Leptirićima!
Udruga Leptirići | Poskok u Leptirićima!
16081
post-template-default,single,single-post,postid-16081,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poskok u Leptirićima!

Sjedište Udruge Leptirići u Pločama u ime tvrtke Poskok d.o.o. iz Ploča posjetila je gđa. Dženi Nikolac uručivši članici Upravnog odbora Mirjani Jović ček u iznosu od 2.000,00 kuna.

Gospođa Mirjana zahvalila je na donaciji zahvalnicom i kalendarom udruge kazavši: “Roditi se kao dijete s teškoćama u razvoju, biti njegov roditelj ili postati osoba s invaliditetom nije stvar izbora, to se u trenu svakome od nas može dogoditi.”

Pomoći, to je stvar odabira, ili pak ignorirati također. Ova posjeta dokazuje da je naš rad prepoznat u lokalnoj zajednici.