Udruga Leptirići | Asfalt inžinjering d.o.o. donirao Leptiriće
Udruga Leptirići | Asfalt inžinjering d.o.o. donirao Leptiriće
16086
post-template-default,single,single-post,postid-16086,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Asfalt inžinjering d.o.o. donirao Leptiriće

Tvrtka Asfalt inžinjering d.o.o. iz Metkovića povodom Božićnih i novogodišnjih blagdana donirala je udruzi Leptirići iznos od 1.500, 00 kuna. Iz udruge Leptirići od srca im zahvaljujemo što su prepoznali rad naše udruge, te se pokazali kao odgovoran socijalni partner koji vodi računa o zajednici u kojoj djeluje i tako doprinosi stvaranju kvalitetnijeg okruženja.