Udruga Leptirići | Tužna vijest
Udruga Leptirići | Tužna vijest
16091
post-template-default,single,single-post,postid-16091,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Tužna vijest

Teško je prihvatiti tužnu vijest da je Matej Musulin nominalni član Udruge Leptirići sinoć preminuo u bolnici u Zagrebu u 9 godini života, izgubivši bitku s opakom bolesti.

Poslijednji ispraćaj obavit će se iz gradske mrtvačnice u Metkoviću dana 22. siječnja 2018. (ponedjeljak) u 15 sati na groblje Sv. Ivana u Metkoviću. Sveta misa zadušnica služit će se nakon sprovoda u crkvi Sv. Nikole u Metkoviću. Svi roditelji s djecom iz Udruge Leptirići ovim putem izražavamo iskrenu sućut obitelji Musulin.

Anđele naš počivaj u miru!