Udruga Leptirići | Tužna vijest

Tužna vijest

Teško je prihvatiti tužnu vijest da je Matej Musulin nominalni član Udruge Leptirići sinoć preminuo u bolnici u Zagrebu u 9 godini života, izgubivši bitku s opakom bolesti.

Poslijednji ispraćaj obavit će se iz gradske mrtvačnice u Metkoviću dana 22. siječnja 2018. (ponedjeljak) u 15 sati na groblje Sv. Ivana u Metkoviću. Sveta misa zadušnica služit će se nakon sprovoda u crkvi Sv. Nikole u Metkoviću. Svi roditelji s djecom iz Udruge Leptirići ovim putem izražavamo iskrenu sućut obitelji Musulin.

Anđele naš počivaj u miru!