Udruga Leptirići | Tomislav Velić novi predsjednik Hsucdp-a
Udruga Leptirići | Tomislav Velić novi predsjednik Hsucdp-a
16674
post-template-default,single,single-post,postid-16674,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Tomislav Velić novi predsjednik Hsucdp-a

Na Izbornoj Skupštini 24.03.2018 kandidature za predsjednika Hrvatskog saveza udruga cerebralne i dječje paralize predali su Ljiljana Vugrinec, Tomislav Velić i Miljenko Mišljenović. Od 31 članice saveza na Skupštini je sudjelovalo 27 predstavnika. Usvojeno je izvješće o proteklom radu HSUCDP i financijsko izvješće za 2017. godinu. Razrješeni su članovi dosadašnjih tijela upravljanja, te izabrana nova tijela upravljanja. Za predsjednika HSUCDP većinom glasova predstavnika Skupštine izabran je g. Tomislav Velić, a za potpredsjednicu gđa. Ljiljana Vugrinec. Predstavnik Ucdpdn Leptirići u Skupštini Hsucdp-a Alen Kešina na prijedlog novog predsjednika izabran je u Upravni odbor.