Udruga Leptirići | Prva godina provedbe projekta “Životna potreba”
Udruga Leptirići | Prva godina provedbe projekta “Životna potreba”
16684
post-template-default,single,single-post,postid-16684,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Prva godina provedbe projekta “Životna potreba”

Za pet osoba s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta osigurali smo zapošljavanje pet osobnih asistenata.

Nakon provedenog natječaja i postupka odabira projekata udruga u vrijednosti od 115 milijuna kuna iz Strukturnih fondova u okviru Operativnog programa ESF-učinkoviti ljudski potencijali, te posredničkog tijela Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Ucdpdn Leptirići za projekt “Životna potreba” odobren je iznos od 660.145,56 kuna.