Udruga Leptirići | Suradnja s fakultetom
Udruga Leptirići | Suradnja s fakultetom
16699
post-template-default,single,single-post,postid-16699,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Suradnja s fakultetom

Već nekoliko godina Ucdpdn Leptirići i fakultet Edukacijske rehabilitacije iz Mostara razvijaju suradnju 
u izvođenju studentske prakse. Upravo ta suradnja omogućava studentima uvid u kvalitetu i izazove buduće profesije, a isto tako stjecanje znanja, iskustva i vještina koje im prenosi radni terapeut i terapeut senzorne integracije iz naše udruge Irena Obradović. Želimo pomoći da polaznici, znanja i vještine usvojene tijekom studija povežu sa zahtjevima prakse, te potrebama djece s teškoćama, osoba s invaliditetom i njihovih obitelji.