Udruga Leptirići | Poziv na hodočašće
Udruga Leptirići | Poziv na hodočašće
16703
post-template-default,single,single-post,postid-16703,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poziv na hodočašće

Udruga Leptirići poziva svoje članove na 7. Međunarodno hodočašće za osobe s invaliditetom koje će se održati od 14 do 17. lipnja 2018 u Međugorju. Glavni organizator je udruga susret iz Čitluka u suradnji s Župnim uredom i Majčinim selom. Okupljanje i smještaj sudionika predviđa se u posljepodnevnim satima u četvrtak 14.06. 2018. Svaka osoba s invaliditetom ili dijete s teškoćama ima pravo na pratnju jedne osobe (asistenta, roditelja ili volontera). Program hodočašća biti će ispunjen radionicama, predavanjima, svjedočanstvima i molitvom.

Prijave primamo na porti udruge zaključno s ponedjeljkom 07.svibnja 2018.

U prijavi navesti ime prezime osobe s invaliditetom, da li je osoba u kolicima, kontakt telefon, ime prezime pratitelja.