Poziv na hodočašće

Udruga Leptirići poziva svoje članove na 7. Međunarodno hodočašće za osobe s invaliditetom koje će se održati od 14 do 17. lipnja 2018 u Međugorju. Glavni organizator je udruga susret iz Čitluka u suradnji s Župnim uredom i Majčinim selom. Okupljanje i smještaj sudionika predviđa se u posljepodnevnim satima u četvrtak 14.06. 2018. Svaka osoba s invaliditetom ili dijete s teškoćama ima pravo na pratnju jedne osobe (asistenta, roditelja ili volontera). Program hodočašća biti će ispunjen radionicama, predavanjima, svjedočanstvima i molitvom.

Prijave primamo na porti udruge zaključno s ponedjeljkom 07.svibnja 2018.

U prijavi navesti ime prezime osobe s invaliditetom, da li je osoba u kolicima, kontakt telefon, ime prezime pratitelja.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)