Udruga Leptirići | Druženje u Sisku
Udruga Leptirići | Druženje u Sisku
16742
post-template-default,single,single-post,postid-16742,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Druženje u Sisku

Sisak je i ove godine bio domaćin tradicionalnom druženju osoba s invaliditetom iz cijele Hrvatske. U organizaciji Udruge osoba s invaliditetom distrofije, cerebralne i dječje paralize i osoba s ostalim tjelesnim invaliditetom grada Siska druženje je održano 17. put za redom. Kod sisačkog Starog Grada okupili su se tjelesni invalidi iz cijele Hrvatske kako bi se ne samo susreli već i u natjecateljskom duhu odmjerili snage u šahu, belotu, pikadu i visećoj kuglani.
Sudionici su proveli ugodno vrijeme u veselom društvu uz glazbu i razna osvježenja, a manifestacija se pokazala idealnom i za sklapanje novih prijateljstva, ali i učvršćivanje postojećih.

U ime udruge Leptirići predsjednik Marijo Jurković zahvalio se na gostoprimstvu organizatoru gospodinu Drenu Dobreniću.