Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor sa Dubrovačko-neretvanskom županijom
Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor sa Dubrovačko-neretvanskom županijom
16809
post-template-default,single,single-post,postid-16809,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Potpisan Ugovor sa Dubrovačko-neretvanskom županijom

Dubrovačko – neretvanska županija i Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići potpisali su Ugovor o financiranju obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom u iznosu od 3.000,00 kuna.
Zahvaljujemo Dubrovačko – neretvanskoj županiji što podupire rad udruge na korist djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom.