Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor sa Zračnom lukom Dubrovnik
Udruga Leptirići | Potpisan Ugovor sa Zračnom lukom Dubrovnik
16812
post-template-default,single,single-post,postid-16812,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Potpisan Ugovor sa Zračnom lukom Dubrovnik

Zračna luka Dubrovnik d.o.o. raspisala je natječaj za dodjelu financijske podrške za organizacije civilnog društva u 2018 godini. Pozitivno je ocijenjen program udruge Leptirići, te je ovih dana potpisan Ugovor o dodjeli donacije kojom će se sufinancirati plaća jedinog licenciranog senzornog terapeuta u Dubrovačko-neretvanskoj županiji. Iz udruge Leptirići zahvaljujemo na prepoznavanju vrijednosti i ciljeva naše udruge, te pomoći u poboljšanu kvalitete života djece s teškoćama u razvoju.