Pomoćnici u nastavi u Leptirićima potpisali Ugovore o radu

U prostorijama Udruge Leptirići u subotu je održan sastanak i potpisivanje Ugovora o radu s predsjednikom udruge. Bio je to svečani trenutak kako za djecu s teškoćama u razvoju, njihove roditelje, učitelje, odnosno njihova poslodavca tako i za deset pomoćnika u nastavi.

Ne skrivajući zadovoljstvo Predsjednik udruge Marijo Jurković izjavio je: Ponosni smo što je Ucdpdn Leptirići i ove kao i protekle tri godine u potpunosti riješila potrebe pomoćnika u nastavi za sve svoje članove. Zahvaljujemo Ministarstvu znanosti obrazovanja i športa koje je Povjerenstvu za provjeru propisanih uvjeta Javnoga poziva predložilo 62 udruge u Republici Hrvatskoj, koje će dobiti bespovratna sredstava za 408 pomoćnika u nastavi za 422 učenika s teškoćama u razvoju.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)