Djelatnici policijskih postaja doline Neretve darovali ‘Leptiriće’

Povodom obilježavanja Dana policije, policijski djelatnici doline Neretve održali su humanitarnu akciju u kojoj su za potrebe Udruge roditelja djece s poteškoćama u razvoju Dva skalina iz Dubrovnika i Udruge Leptirići iz Metkovića prikupili ukupno 11 tisuća kuna.

Novac je prikupljen dobrovoljnim novčanim prilozoma policijski službenika. Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići tako je uplaćeno 5 500 kuna, a na simboličoj predaji čeka u ptrostorijama udruge, ček je primio predsjednik udruge Mario Jurković koji su mu uručili zamjenik načelnika Policijske uprave Miro Bajo, načelnik Policijske postaje Metković Zlatko Bubalo, načelnik Postaje granične policije Metković Jurica Volarević i načelnik Policijske postaje Ploče Sretan Marević.

Ovom hvalevrijednom akcijom neretvanski policajci su pridonijeli radu i boljim uvjetima za zaposlenike i štićenike udruga.

Tekst/foto: Dalibor Čutura / Metković NEWS

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)