Udruga Leptirići | Poetska i glazbena večer s Nives Puhalo
Udruga Leptirići | Poetska i glazbena večer s Nives Puhalo
16826
post-template-default,single,single-post,postid-16826,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Poetska i glazbena večer s Nives Puhalo

Metković, 28.9.2018. – Zagrebačka književnica Nives Puhalo sinoć je u Galeriji GKS-a nastupila na Poetskoj, glazbenoj i humanitarnoj večeri, na kojoj su joj se pridružili članovi poznate dubrovačke klape Ragusa Gordana Bonačić i Krunoslav Težak te Župni bend Sv. Nikole VIS Viatores.

Nakon što je okupljene pozdravila ravnateljica Ustanove za kulturu i sport Metković Zrinka Mijoč, Puhalo je uz glazbena intermeca čitala pjesme iz svojih zbirkā poezije, a sav prihod od prodaje svojih knjiga darovala je Udruzi cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići.

Više na metkovic.hr