Udruga Leptirići | NAJAVA – Svjetski dan cerebralne paralize
Udruga Leptirići | NAJAVA – Svjetski dan cerebralne paralize
16830
post-template-default,single,single-post,postid-16830,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

NAJAVA – Svjetski dan cerebralne paralize

Povodom obilježavanja Svjetskog dana cerebralne paralize, UCDPDN  „Leptirići“  u petak 5.listopada, u 13h-16h organizira druženje i edukativnu radionicu  „ Naučimo više o CP-u“, za sve članove i korisnike udruge u Kabinetu za terapije Metković.
Zajedno sa 65 zemalja svijeta već sedmu godinu za redom sudjelujemo u obilježavanju ovoga dana.
Na radionici će sudjelovati posebno odjeljenje razredne skupine i treći razredi O.Š. Stjepana Radića. Na druženje pozivamo sve zainteresirane članove.
Cilj edukativne radionice je podizanje svijesti o kvaliteti života osoba s cerebralnom paralizom. Najvažniji faktori za kvalitetan život osoba s cerebralnom paralizom su motivirajuća okolina, odgovarajuće terapije koje su započete pravovremeno te uključenost u zajednicu.