Udruga Leptirići | Donacija od prodaje knjiga Nives Puhalo
Udruga Leptirići | Donacija od prodaje knjiga Nives Puhalo
16890
post-template-default,single,single-post,postid-16890,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Donacija od prodaje knjiga Nives Puhalo

Od prodaje knjiga na Poetskoj večeri naše poznate književnice Nives Puhalo na račun Udruge Leptirići uplaćeno je 1.450,00 kuna. U prostorijama udruge i dalje možete po simboličnoj cijeni kupiti knjige „Na libeli od tinte“, „Dobro jutro anđele moj“, „Upotpunjavanje“, „Promatrači“, „Lutka ispred prozora“, „Zarobio si more u kocki“… Kupnjom knjige pomažete rad Udruge Leptirići.

Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo autorici naslova Nives Puhalo, organizatorici Poetske večeri Mari Bulum i svima koji su na bilo koji način pomogli u organizaciji.