Udruga Leptirići | Ledena bajka na Neretvi
Udruga Leptirići | Ledena bajka na Neretvi
16909
post-template-default,single,single-post,postid-16909,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Ledena bajka na Neretvi

Prvi puta ove godine u Metkoviću otvoreno je klizalište. Iz tvrtke Metković razvoj d.o.o. pozvali su članove udruga koje brinu o djeci s teškoćama u razvoju i osobama s invaliditetom na besplatno klizanje prilagođeno njihovim potrebama, uz asistenciju instruktorice klizanja.

Molimo sve zainteresirane članove udruge Leptirići da se javi našoj terapeutkinji Miri Kaleb kako bismo mogli rezervirati termine.

Ovim putem zahvaljujemo organizatoru na hvale vrijednoj gesti.