Udruga Leptirići | Za Leptiriće darovi iz Pruda
Udruga Leptirići | Za Leptiriće darovi iz Pruda
16915
post-template-default,single,single-post,postid-16915,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Za Leptiriće darovi iz Pruda

21.prosinca počeo je Advent u Prudu. Najmlađi su kitili božićnu jelku nakon čega su stigli animirani Disneyevi likovi koji su se družili i plesali s djecom. Potom je održana kratka priredba koju su izvela djeca iz područne škole uz pomoć svojih učiteljica Danijele i Sandre. Na kraju je stigao toliko očekivani Djed Božićnjak koji je djeci podjelio darove.

Udruga mladih Prud 30-tak paketića za najmlađe poslala je u Udrugu Leptirići zbog čega im se i ovim putem od srca zahvaljujemo.

Obavještavamo najmlađe da svoje poklone mogu preuzeti u prostorijama udruge prilikom dolaska na terapije kod tete Mire.