Udruga Leptirići | Riješenje Ministarstva
Udruga Leptirići | Riješenje Ministarstva
16923
post-template-default,single,single-post,postid-16923,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Riješenje Ministarstva

Iz Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku stiglo nam je Riješenje kojim se utvrđuje da Ucdpdn Leptirići ispunjava uvjete za pružanje socijalnih usluga poludnevnog boravka za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom u Kabinetu za terapije – Hrvatskih iseljenika 2 Metković za 15 korisnika usluge individualne psihosocijalne podrške i usluge rane intervencije za djecu s teškoćama u razvoju.