Udruga Leptirići | ‘Leptirići’ na klizanju – sreći nije bilo kraja
Udruga Leptirići | ‘Leptirići’ na klizanju – sreći nije bilo kraja
17004
post-template-default,single,single-post,postid-17004,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

‘Leptirići’ na klizanju – sreći nije bilo kraja

Pokušali smo fotoaparatom zabilježiti sreću i zadovoljstvo članova udruge ‘Leptirići’ danas na klizalištu Ledene bajke u Metkoviću. Grad Metković, odnosno Metković razvoj počastio je ovu divnu djecu satom  klizanja  i podario im dan za pamćenje. Lijepa gesta Grada Metkovića. Pogledajte fotogaleriju i vidozapis.

MetkovicNET