Čudesna Ledena bajka na Neretvi

Zahvaljujući pozivu direktora gradske tvrtke Metković Razvoj d.o.o. gosp. Nikole Manenice članovima Udruge Leptrići omogućeno je besplatno klizanje prilagođeno njihovim potrebama uz nadzor instruktorice klizanja gđe. Doroteje Nikolić.

Čedesno… jako emotivno bilo je gledati ozarena lica i osmjehe naše djece kojima stvarno malo treba da osjećaju presretno. Nakon što smo objavili fotografije koje govore više od riječi dobili smo puno poziva djece koja zbog bolesti danas nisu mogla biti sa nama. Za njih imamo dobre vijesti, dogovaramo reprizu idućeg tjedna o čemu ćete biti obavješteni na našim stranicama.

Posebno hvala tvrtci Metković razvoj, instruktorici Doroteji, našim terapeutkinjama Miri, Sanji, Ireni i asistentici Martini što su našoj djeci omogućili nezaboravan doživljaj.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)