Udruga Leptirići | Govorna terapija u Leptirićima
Udruga Leptirići | Govorna terapija u Leptirićima
16980
post-template-default,single,single-post,postid-16980,single-format-standard,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Govorna terapija u Leptirićima

U srijedu je zatvoren natječaj za logopeda raspisan na stranicama Ucdpdn Leptirići. Uskoro u Kabinetima Udruge Leptirići u Pločama i Metkoviću s radom počinje magistrica logopedije i audiologije.

Tonka Raguž radit će dijagnostiku i logopedske vježbe s članovima udruge koja imaju govorno-komunikacijske teškoće i savjetovanje roditelja za rad kod kuće.
Kako bi se napravio što kvalitetniji plan rada iz Udruge Leptirići pozivaju sve zainteresirane članove udruge da rezerviraju svoj termin na mail: tonka.raguz11@gmail.com ili na broj mobitela 099 7789 933